Sabırsızlıkla beklediğimiz gün geldi ve Orange County Turkish American Association - OCTAA ailesi olarak harika bir iftar yemeğinde buluştuk.
Uzak-yakın demeden büyük bir özveri ile yemeğimize katılan tüm Orange County Turkish American Association - OCTAA üyelerine, Eğitim Ataşesi Abdülkerim Taş'a ve Din Hizmetleri Ataşesi Prof. Dr. İsmail Demirezen'e katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.
Özenle hazırlanmış kocaman bir yemek masasında, bize Türk misafirperverliğini eksiksiz yaşatan Coach's Mediterranean Grill sahibi Murat Koç'a ayrıca teşekkürlerimizi sunarız.
Sıcacık sohbetler, lezzetli yemekler, güney Kaliforniya'da yaşayan Türk toplumunun değerli üyelerinin katılımı ile, hatıralarımıza bir güzel anı daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz.
OCTAA başkanı Berna Yorulmaz ve TWI Sparks USA program direktörü Prof. Dr. Nurcan Ensari, Amerika'da yaşayan ve Atatürk'ün izinden devam eden Türk toplumumunun, birlik ve beraberliğe olan ihtiyacı hakkında kısa bir konuşma yaptılar. Atatürk ve O'nun silah arkadaşlarına olan minnettarlığımızı dualarımızla andık. Sevgili Maria Çakırağa, kendi bahçesindeki ağaçtan toplayıp getirdiği limonları bizlerle paylaştı.
Gece saray lokması, Türk kahvesi ve çayına eşlik eden sohbetlerle sona erdi.
Orange County Turkish American Association - OCTAA Yönetim Kurulu olarak, özlenen bir buluşmaya daha imza atmaktan mutluluk duyuyoruz.